O nas

Od 2008 roku tworzymy rozwiązania wykorzystujące nowoczesne technologie telekomunikacyjne do szybkiego przekazywania ważnych dla mieszkańców informacji. SISMS Sp. z o.o. jest liderem komunikacji mobilnej i SMS w sektorze samorządów terytorialnych w Polsce. Z naszych systemów obecnie korzysta ponad 300 JST wysyłając miliony informacji tekstowych i multimedialnych. Profesjonalizm naszych aplikacji został potwierdzony setkami pozytywnych referencji oraz wieloma nagrodami. Misją spółki jest kreowanie rozwiązań w zakresie informacji i bezpieczeństwa w administracji rządowej i samorządowej. Nasze systemy zapewniają wysoką wydajność, bezpieczeństwo oraz niezawodność.
Stworzyliśmy wiele interesujących i cieszących się dużą popularnością aplikacji, z których korzystają setki tysięcy mieszkańców polskich gmin i powiatów. Oto niektóre z nich:

Komunikator SISMS

  • Zintegrowany system informowania mieszkańców o wydarzeniach i zagrożeniach, korzystający z SMS i SMS Cloud, umożliwiających przesyłanie różnorodnych informacji multimedialnych.

Zwiedzaj w fotelu

  • Przygotujemy dla Ciebie doskonałej jakości pełnowymiarowe zdjęcia, prezentujące najpiękniejsze miejsca w regionie, jak i doskonale odwzorowane wnętrza budynków.

Informator podróżnego

  • Informacja o opóźnieniach pociągów i innych zdarzeniach związanych z podróżami koleją. Dzięki współpracy wszystkich przewoźników, możliwe jest zapewnienie kompleksowej informacji.